Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wizytówki ze złoceniem

( ilość produktów: 9 )

W naszej ofercie posiadamy złocone wizytówki, które charakteryzują się eleganckim wyglądem i z pewnością przyciągną uwagę klientów w Twoim salonie. Złocenie elementów na wizytówkach to unikalne rozwiązanie, które podkreśli prestiż Twojego salonu kosmetycznego oraz całej firmy.

Wyjątkowe złocone wizytówki, które dodadzą elegancji Twojemu salonowi urody

Wizytówka to nieodzowny element marketingowy, który zawiera kluczowe informacje o Twoim biznesie, takie jak numer telefonu, adres strony internetowej oraz linki do profili społecznościowych.

Informacje zawarte na wizytówce są bardzo ważne, ponieważ ułatwią klientowi kontakt z Tobą oraz zachęcą do ponownego skorzystania z usługi Twojego salonu urody. Dzięki wizytówce zapewnisz sobie płynność klientów oraz możliwość rozpowszechniania informacji o Tobie oraz Twojej działalności, ponieważ klient ma ją cały czas przy sobie, a jak zaopatrzy się w większą ilość wizytówek ma możliwość polecania Twojego salonu innym w swoim środowisku, co z pewnością ułatwi kontakt nowym klientom. Wygląd pozłacanej wizytówki z pewnością zachęci klientów do odwiedzenia Twojego studia urody i skorzystania z oferowanych przez firmę usług. Pozłacane wizytówki sprawdzą się idealnie w salonach, które cenią sobie elegancki wygląd, ponieważ metaliczny efekt lustra dodaje im wyszukanego stylu. Najlepiej sprawdzą się w studiach urody, które charakteryzują się wyszukanym stylem i dbają o małe detale.

Pozłacane wizytówki charakteryzują się lekko wypukłym nadrukiem, który przypomina efekt lustra, podkreślając luksusowy wygląd Twojego salonu urody.

Złote wizytówki u nas w ofercie

Chcemy, aby każdy z naszych klientów mógł wybrać wygląd wizytówki odpowiedni do swojej działalności lub indywidualnych preferencji.

Nasze pozłacane wizytówki to doskonały wybór dla tych, którzy pragną dodać ekskluzywnego wyglądu swoim wizytówkom. W naszej ofercie znajdziesz również wizytówki posrebrzane, aby zapewnić naszym klientom różnorodność wyboru, tak aby mogli dopasować wygląd wizytówki do swojej działalności lub indywidualnych upodobań.

Nasze pozłacane wizytówki z motywem botanicznym doskonale pasują do egzotycznego klimatu, który jest aktualnie bardzo modny. Zawierają one grafiki liści palmy, monstery oraz motywy kwiatowe, co sprawia, że są idealne dla salonów fryzjerskich i studiów urody.

Jeśli preferujesz minimalistyczny styl, to wizytówki w jednolitym odcieniu będą doskonałym wyborem.

pixel